Svarīgākais, kas jāzina par totalizatoriem

Tuvojoties jebkuram lielam sporta notikumam, bukmeikeri berzē rokas, jo zina, ka sagaidīs ārkārtīgi lielu klientu loku, visticamāk, ka no visas pasaules. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par Olimpiskajām spēlēm vai Pasaules čempionātiem hokejā vai futbolā – nekad netrūks to, kuri vēlēsies pārbaudīt to, kādas zināšanas ir par konkrēto sportistu, sporta veidu vai vēl kādu citu likmes veidu.

Vai arī uzzināt to, cik tuvu veiksme ir stāvējusi klāt un cik daudz naudas ir iespējams laimēt, paļaujoties tikai uz likteni un savām zināšanām sportā. Starp citu, totalizators piedāvā likt likmes ne tikai uz sporta, bet arī citiem populārākajiem notikumiem kultūrā un pat politikā.

 

Derību slēgšanas veidi.

Pastāv uzskats, turklāt ne tikai pie mums Latvijā, bet arī citur pasaulē, ka visa sporta likmju un totalizatoru industrija balstās ne tikai uz bukmeikeru prasmi noteikt vilinošus koeficientus populārākajiem sporta notikumiem, bet arī uz to, ka spēlēt izvēlas divu veidu derību slēdzēji.

 

Tie, kuri vienmēr visu zina un to nebaidās izmantot.

Šādi varētu dēvēt tos likmju licējus un derību dalībniekus, kuri visas likmes liek tikai balstoties uz rūpīgi izstudētu statistiku un faktiem ne tikai par komandām, bet arī par katru spēlētāju, viņa spēlēšanas stilu un vispār aktuālākajiem notikumiem sportā. Ir skaidrs tas, ka noteikt to, ka rezultāts būs tieši tāds un ne savādāks, nav iespējams nekādā veidā, jo sporta spēļu rezultātus nosaka pārāk daudzu faktoru mijiedarbība, kurus pirms tam nav iespējams paredzēt. Šāda tipa spēlētāji parasti ar visai lielu ironiju izturas pret tiem, kuri likmes bukmeikeru kantorī vai sporta bārā ir ieradušies likt paļaujoties tikai uz likteni un šeit esam nonākuši pie otra spēlētāju tipa.

 

Kā būs, būs – spēlētājs.

Šāda tipa spēlētāji necenšas ar likmju likšanu pelnīt naudu, bet dara to visu sava prieka pēc brīvajā laikā. Laiku pa laikam atnāk uz sporta bāru iedzert aliņu un noskatīties hokeju un joka pēc uzliek likmi, kas ir par labu savam favorītam. Likme uzvar, spēlētājs saņem savu laimestu un laimīgs dodas mājās. Viņa mīļākā hokeja komanda ir Rīgas Dinamo un viņš ir bijis uz dažām spēlēm arēnā, taču tas arī viss. Un, ar to arī pietiek, jo svarīgi saprast, ka ne visiem galvenais mērķis ir no likmes iegūt pēc iespējas lielāku atdevi.