SuperBingo – populārākā bingo spēle Latvijā

Bingo ir spēle, kas sevī, tās vistipiskākajā formā, iekļauj 25 skaitļu izvēli amplitūdā no 1-75, sakārtojot tos noteiktā laukā, visbiežāk pieci reiz pieci. Spēles laikā tiek izlozēti cipari un spēlētāju mērķis ir starp izlozētajiem cipariem, pēc iespējas ātrāk, savākt savus ciparus. Bingo ir veiksmes spēle, kuru parasti spēlē liels skaits cilvēki, savā starpā sacenšoties, kuram pirmajam izkritīs vai nu visi 25 skaitļi, vai arī noteiktas formas savā spēles kartītē.

 

Super Bingo ir populārākais bingo spēles variants Latvijā. Tas skatītājus priecē ar iespēju sestdienas rītā spēlēt bingo jau vairākus desmitus gadus. Super Bingo ir LatLoto organizēta bingo spēle, kuras biļetes, jeb spēles kartiņas ir iespējams iegādāties dažādās tirdzniecības vietās ar LatLoto stendiem, kā arī internetā.

 

Super Bingo spēlētājiem jāizvēlas 20 no 25 skaitļiem, pārējos 5 skaitļus aizvietojot ar jau laimētiem skaitļiem. Bingo kartiņa jāiegādājas tekošās nedēļas laikā līdz sestdienai, kad tiek filmēts tekošās bingo spēles ieraksts. Super Bingo spēlētāji mājās to redz svētdienu rītos, kur uzmanīgi seko līdzi spēles rezultātiem. Tie tiek izspēlēti aptuveni stundas laikā, pa vienam izvēloties laimīgās bumbiņas ar skaitļiem no 1 līdz 75.

 

Spēlētāji bingo spēlē iegūst laimestus par rāmi, centru un pilnu bingo. Lielākos laimestus iegūst pirmā rāmja, pirmā centra un pirmā bingo ieguvēji. Ja spēlētājs bingo online iegūst pirms noteikta izvilkto bumbiņu skaita, spēlētājs tiek pasludināts par Super Bingo uzvarētāju un iegūst lielāko iespējamo laimestu. Papildus laimesti ir arī tiem spēlētājiem, kas iegūst pirmo centru un pirmo rāmi.

 

Papildus klasiskajai bingo spēlei, Super Bingo notiek arī studijas spēles. Lielākie laimesti Super Bingo tiek izspēlēti tieši studijas spēlēs. Vispopulārākais ir Super Bingo lielais laimes rats. Lielajā laimes ratā gadu gaitā ir izspēlētas jau simtiem automašīnu, neskaitāms skaits naudas laimestu un citu vērtīgu laimestu kā ceļojumi, sadzīves tehnikas iekārtas un tam līdzīgi laimesti.

 

Super Bingo ir gan LatLoto, gan visas Latvijas populārākā loteriju spēle. Tā ir arī vissenākā un visticamāk vēl ilgi paliks cilvēku iecienīta.