Nepieciešami mājsaimniecības tīrīšanas līdzekļi

Vannas istaba, vannas un flīžu tīrītājs

Vannas istabā ir divas populāras porcelāna virsmu tīrīšanas metodes. Daži lietotāji dod priekšroku izsmidzināmiem tīrīšanas līdzekļiem, kurus var uzklāt uz virsmas un atstāt, lai izšķīdinātu smērvielas un ziepju putas, tāpēc viss, kas nepieciešams, ir noslaucīt virsmu ar tīru ūdeni un sūkli vai audumu.

Tualetes bļoda tīrītājs

Tualetes bļodas tīrītāji ir arī dažādās lietošanas lietojumprogrammās. Tvertnes produkti ir paredzēti tualetes podu tīrīšanai ar katru pietvīkumu. Tualetes tīrīšanas līdzekļi tiek iepīļoti tualetes podiņā, bieži ar padeves krānu, kas paredzēti, lai izsmidzinātu zem bļodas loka, un pēc tam tos attīra ar suku.

Vispārējais tīrītājs / dezinfekcijas līdzeklis

Vannas istabas izlietnes, virtuves izlietnes, vanities, bāri un galdi visi ir nepieciešams tīrīt izmantojot tīrīšanas līdzekli, kas arī ir dezinfekcijas līdzeklis, nodrošinās papildu higiēnas rādītājus pie ēdiena, virtuves un vannas istabas virsmām.

Mēbeles / putekļu izsmidzināšana

Smidzināšanas vaski, mēbeļu tīrīšanas līdzekļi un putekļu izsmidzinātāji ir daudzpusīgi tīrīšanas līdzekļi, kas daudzos nolūkos piedāvā māju. Mēbeļu izsmidzināšanas vaskus var izmantot uz koka virsmām, neriskējot bojāt koksni vai laku. Putekļu aerosoli palīdz putekļu lupatiņām, spalvu putekļsūcējiem, auduma putekļu sūcējiem vai putekļu sūcējiem piesaistīt putekļu daļiņām un atstāt spīdīgu spīdumu tīrītajā virsmā.

Gaisa tīrītājs / atsvaidzinātājs

Kaut arī māja var izskatīties tīra, ja smakas turpinās, tas nešķīsieties. Šī svaiga, tīra smarža ir gandrīz tikpat svarīga kā netīrumu noņemšana. Daudzi tīrīšanas līdzekļi satur smaržvielas, kas iekļautas tīrīšanas šķīdumā. Pļavu tīrīšanas līdzekļi, jo īpaši atstāj svaigu smaržu aiz muguras.

Loga un stikla tīrītājs

Pārlūkot kristāldzidru lodziņu vai nevainojamu spoguli, ir apliecinājums patiesi tīrai mājai. Nav daudz cilvēku, kam ir stikla vai loga tīrīšana, taču darbu var atvieglot ar kvalitatīvu logu vai stikla tīrīšanas līdzekli.

Sūkļi ar skrāpēšanas paliktņiem

Reizēm, noslaucot virsmu ar drānu vai sūkli, jūs sastopaties ar tādu virsmu, kas nav iestrēdzis. Izmantojot sūkli ar pievienotu tīrīšanas padziļinājumu, ir viegli pārbīdīt uz spilventiņu un noņemt pārkāpjošo vielu, neizmantojot naglu, lai to noklābtu.