Mazliet par līdzekļiem

Cienijamie mūsu vietnes apmeklētāji!

Šajā sadaļā jūs uzzināsiet par kopīgām kļūdām tīrīšanas laikā.

Dažu tīrīšanas līdzekļu pārmērīga izmantošana faktiski var radīt vēl lielākas problēmas nekā noplūdes. Daži no tiem var bojāt paklāju vai logus, un daži no tiem var kaitēt jūsu veselībai. Mēs lūdzām tīrīšanas ekspertus nosaukt likumpārkāpēju pazīmes.

Stikla tīrītājs

Neuzmanīga tīrīšana var novest pie stikla bojāšanas.

Tā vietā: uzsmidziniet uz papīra dvieļa savu izvēlēto stikla tīrītāju, pēc tam notīriet stiklu ar sausu lupatu.

Mazgāšanas līdzeklis trauku mazgājamās mašīnās

Kāpēc slikti pārmērīgi izmantot: Jums nav nepieciešams pilnībā iepildīt trauku mazgāšanas mašīnu ar mazgāšanas līdzekli, ja vien jums nav laika.

Veļas mazgāšanas līdzeklis

Kāpēc tas ir slikts: mēs bijām pārsteigti, uzzinot, ka vienlaikus mums vajadzētu tikai lietot ēdamkaroti. Pārlejot lieko daudzumu mazgāšanā, audums var bojāties.

Tā vietā: izmantojiet mazo ēdamkaroti, lai izmērītu tikai pietiekami daudz produkta.

Paklāju tīrīšanas līdzeklis

Kāpēc tas ir slikti, lai pārmērīgi izmantotu:. Tas piesātina virsmu, kas to var sabojāt, un (tīrītājs) ļoti grūti izskalo un pilnībā nenoņem traipu. Pārāk daudz tīrīšanas rezultātā tiek iegūts ziepjūdens, kas kļūst par netīrumu magnētu.

Tā vietā: Mēģiniet mazāk spēcīgus produktus, piemēram, ziepes, ūdeni vai balto etiķi, pirms izmantojiet paklāju tīrīšanas šķidrumu. Notīriet, pielietojiet šķidrumu, un pēc tīrīšanas vienmēr pienācīgi to nosusiniet.

Mēbeles poļu valodā

Kāpēc tās ir sliktas, lai izmantotu: ir tāda lieta kā pārāk daudz rūpes par mīļoto koka mēbeli. Izsmidzināšana (vai buksēšana ar vasku) bieži vien var radīt uzkrāšanos. Tas, savukārt, beidzas, piesaistot vairāk putekļu un netīrumu.

Tā vietā: reizi mēnesī uzklājiet mēbeļu krāsas miglu (vai vieglu mēteli). Noslaukiet mēbeles ar mikrošķiedras lupatiņu.

Gaisa atsvaidzinātājs

Kāpēc ir kaitīgi pārmērīgi izmantot: Šis “tīrīšanas līdzeklis” var saturēt formaldehīdu, kas var izraisīt elpošanas simptomus, kas ir līdzīgas alerģijai.

Tā vietā: neaizsedziet savās mājas gaisa atsvaidzinātāju!

Kad jūs saskarieties ar stingru tīrīšanas darbu, pirms jūs sasniedziet katru tīrīšanas līdzekli zem jūsu izlietnes un sāciet spēlēt ķīmiķi, lūdzu, nedariet to.