Līdzekļu sajaukšana

Cienījamie mūsu vietnes apmeklētāji!

Kad jūs saskarieties ar stingru tīrīšanas darbu, pirms jūs sasniedziet katru tīrīšanas līdzekli zem jūsu izlietnes un sāciet spēlēt ķīmiķi, lūdzu, nedariet to.

Cilvēki bieži domā, ka, ja viens produkts darbosies, to sajaucot ar citu, tas padarīs to vēl labāku.

Bet šeit ir biedējoša patiesība: “Daži produkti, kas ir droši, ja tiek lietoti vieni, dažreiz var izraisīt nedrošus dūmus vai citas ķīmiskas reakcijas, sajaucot ar citiem produktiem.

Ja jūsu tīrītājs nav bīstams vai toksisks, jūs nekad nevarēsiet būt pārliecināts par to, kā divi produkti var ietekmēt virsmu vai audumu kopā. Vienmēr izlasiet tīrīšanas produktu brīdinājuma un sastāvdaļu uzlīmes – un nekad tos nejauciet :

Drenāžas tīrītājs un kanalizācijas tīrītājs

Izmantojiet vienu produktu saskaņā ar iepakojuma norādījumiem (parasti katrai apstrādei ir nepieciešama tikai puse no pudeles). Ja tas nedarbojas, nemēģiniet citu produktu. Tā vietā sazinieties ar santehniķi.

Cepamā soda + etiķis

Lai gan šie pieliekami skavi ir ērti (gan saldinātāji, gan etiķis var palīdzēt tīrīt visu māju), izlaidiet jebkuru “dari-pats” tīrīšanas recepti, kas ietver šo ne tik dinamisko dotu.

Cepamais soda ir pamata lieta un etiķis ir skābs. Kad tos salieciet, jūs saņemat galvenokārt ūdeni un nātrija acetātu, bet patiešām tikai galvenokārt ūdens. Plus, etiķis izraisa soda sēklu uz putām; ja tas tiek uzglabāts slēgtā traukā, maisījums var eksplodēt.

Ūdeņraža peroksīds un etiķis

Jūs, iespējams, esiet dzirdējuši, ka jums vajadzētu izsmidzināt augļus vai traukus ar ūdeņraža peroksīda un etiķa pārmaiņām, samazinot virsmu starp izsmidzinājumiem. Eksperti saka, ka šī metode ir droša, taču nejauciet divus produktus vienā konteinerā. To apvienojot, izveido peroksīnskābi, kas ir potenciāli toksiska un var kairināt ādu, acis un elpošanas sistēmu.

Vai jūs tīriet ar parastajiem veikalos nopirktajiem sadzīves tīrīšanas līdzekļiem? Vēlaties padomāt par to izmantošanu? Kāpēc tie ir toksiski ? Apskatiet etiķetes. Pastāv bieži brīdinošas toksicitātes pazīmes un norādtījumi par saindēšanās kontroli, ja tās ieņem vai nonāk ādā.