Book of Ra — ātra un viegli saprotama spēle

Vai jūs vēlētos doties aizraujošā ceļojumā, piemēram, meklēt faraona bagātības? Protams, jūs to visu varat skatīties filmā, kā to dara citi, bet varat meklējumos piedalīties arī pats. Jūs teiksiet, tas ir neiespējami, taču spēļu tehnoloģijas industrijas “haizivs” Novomatic atbildēs, ka to visu var realizēt. Un viņi zina, ko saka, jo šis uzņēmums ir dibināts teju pirms 40 gadiem, darbojas vairāk nekā 50 valstīs un aptver piedāvā visdažādākās spēles visdažādākajiem cilvēkiem.

Novomatic arī radījuši videospēlu automātu Book of Ra, kas ir gan spēļu zālēs, gan interneta kazino. Book of Ra ir arī lieliska iespēja doties galvu reibinošā piedzīvojumā, turklāt, ja vēl paveicas, atgriezties no tā ar atrasto bagātību, kas skaitāma jau reālās naudas zīmēs.

Spēli Book of Ra iecienījuši gan pieredzējuši spēlmaņi, gan iesācēji, jo tā ir gan ātra, gan vienkārša, gan viegli saprotama. Spēlmaņi šo spēli ir iepazinuši jau krietni pasen, turklāt tagad tai laistas klajā jaunas versijas ar dažādiem uzlabojumiem.

Internetā Book of Ra ir viena no vispopulārākajām spēlēm. To spēlējot, jūs nokļūsiet noslēpumainajā senajā Ēģiptes pasaulē. Jums pašam būs iespēja iejusties pētnieka lomā. Jūsu uzdevums — atrast mitoloģisko grāmatu Ra. Ja tas izdosies, tā būs atslēga jūsu bagātībai. Kad būsiet iekļuvis tumšajā zelta kapā, jūs tur ieraudzīsit dažādas bagātības, ko iespējams arī laimēt. Spēlei ir vienkārša grafika, turklāt to pavada austrumnieciski skaņas efekti, tā vēl vairāk pastiprinot noskaņu, kas nepieciešama īstam piedzīvojumam.

Mazliet īsumā par Book of Ra. Tā sastāv no 5 ruļļiem ar 9 izmaksu līnijām. Jūsu uzdevums  savienot vismaz 3 līdz 5 vienādus simbolus no kreisās uz labo pusi vienā rindā. Atcerieties, ka grāmatas simbols ir kaut kas ļoti labs — tas kalpo kā džokera un bonusa simbols. Ja esat ieguvis vismaz trīs bonusa simbolus, varat sākt bonusa spēli. Tā kā grāmatu simboli ir brīvie, tad tiem nav jāatrodas vienā izmaksu līnijā. Bonusi nozīmē ka jums ir bezmaksas griezieni. Par citām spēles niansēm uzzināsiet, spēlējot spēli pats. Tā teikt — nepamēģināsi — neuzzināsi!