Blood Suckers 2

Blood Suckers 2 ir piecu ruļļu un 25 izmaksas līniju video slotu spēle, ko ir radījuši Net Entertainment software. Spēli ir iedvesmojusi populārā vampīru tematika, kas pēdējos gados ir kļuvusi ārkārtīgi pieprasīta dažādās izklaides sfērās. Spēlei ir fantastisks dizains, mūzika un grafiskais noformējums. Spēli ir iespējams spēlēt gan izmantojot īstu, gan spēļu naudu, kas iespēju iepazīties ar šo vampīru pasauli padara vēl aizraujošāku.

Pirms iegriezt ruļļus Blood Suckers 2, jums ir jāizdara sava likme. Coin Value sadaļā jāizvēlas monētas apmērs no 0,01 – 1. Šādi iespējams noteikt to, cik liels laimesta koeficients būs par vienu izmaksas līniju. Skaistais rubīna simbols spēlē iegriež ruļļus, bet ir pieejama arī Autospin funkcija.

Spēles simboli.

WILD  simbols spēlē var aizstāt visus citus  simbolus, izņemot Scatter un Bonus simbolu. Ja izmaksas līnijā uzgriežat 2 vai vairāk WILD simbolus, tad tiek izveidota laimīgā kombinācija un gūts laimests. Ja izmaksas līnijā laimējas uzgriezt 5  simbolus, tad laimējat 10000.

Ja laimējas uzgriezt  3 un vairāk Scatter simbolus, atveras Blood Rose brīvo griezienu režīms. Tiek piedāvāti 10 griezieni un visi laimesti, kas iegūti šī režīma laikā tiek trīskāršoti. Ja laimējas uzgriezt vēl 3 Scatter simbolus, tiek iegūta iespēja bez maksas spēlēt vēl papildus 10 reizes.

Ja jūs uzgriežat 3 Bonusa simbolus jebkurā rullī, sākot no kreisās puses, jūs rodat iespēju spēlēt Slēpto dārgumu bonusa spēli. Ja jūs laimējat bonusu ar 4 simboliem, visas monētu uzvaras dubultosies, bet ar 5 simboliem laimests trīskāršosies.

 

Kā redzams spēle ir ļoti dāsna pret saviem spēlētājiem un arī laimestu izmaksas biežums ir ļoti augsts. NetEnt spēles tieši šī iemesla dēļ ir ārkārtīgi populāras spēlētāju vidū un izmaksu biežums ir vērojams ne tikai spēļu zālēs, kur ir iespējams spēles spēlēt spēļu automātos, bet arī internetā – virtuālajos kazino un vietnēs, kas piedāvā spēļu spēlēšanu tiešsaistē. Liels pluss ir arī bezmaksas spēles versijas, kurās ir iespējams iepazīt spēles garšu un saprast, vai spēle ir piemērota spēlētāja gaumei un vajadzībām.

 

Vampīru tematika dažādās izklaides jomās ir populāra jau vairākus gadus un izskatās, ka tas tik ātri nemainīsies. Tie ir atrodami visur – sākot ar kino un televīziju un beidzot ar spēlēm, apģērbiem un pat grāmatām.